WhatsApp
Yükleniyor....

Ön Bilgilendirme Formu

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Ön Bilgilendirme Formu

Ön Bilgilendirme Formu

Teslimat ve İade şartları

TESLİMAT

Müşteri sipariş geçtikten sonra müşteri ile Atlas Online arasında iletişim kurulur istekler üzerine tasarım yapılmaya başlar.

İADE

Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade ve değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Satış

Listelenmekte Olan Paketimiz LİSANSLI KORUMALI Üründür. Paketlerimizin Fiyatlandırması İçin Mail, Canlı Destek veya 0212 290 8055 telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Paket Sistemlerimiz lisanslı olup TEK ALAN ADI ve Yıllık Lisanslama Ücretlendirmeli Yapılmaktadır. Satın Aldığınız Tüm Paketlerimiz 1 YIL Süresince Ücretsiz Destek Verilmektedir. 1 Yıl Süre Sonunda Web Site Bakım ve Lisanslama Ücreti Yıllık 300TL+KDV olarak yansıtılacaktır. Web sitenizde tarafımızdan yapılacak tüm güncellemeler Web Site Bakım ve Lisanslama adı altında ücretsiz olacaktır.
Yazılımlarımızın Tamamı AÇIK KAYNAK Kod Sistemine Sahip Olup Tema Koruma Amacı İle Sadece Sistem Dosyaları Şifrelidir. Farklı Hosting firmasına taşınması durumunda ayrıca lisans almanız gerekir.